Погода
Ахтырский портал АХТЫРКА.com.ua

Клас Шредінгера

Охтирка

У парадоксі Шредінгера мова йде про кота, який чи то живий, чи то мертвий. В Охтирці такою ситуацією не здивувати. Що там кіт! У школі №4 цілий клас досі бореться за своє існування - батьки, діти, вчителі відстоюють визначене Законом України «Про освіту» право навчатися в стінах рідної школи . Хоча ще 16 серпня, рішенням виконкому затверджено мережу закладів освіти міста, за якою ЗОШ №4 свій 10-ий клас втратила.

На сьогодні директор школи В’ячеслав Дядик звільнився за власним бажанням. Його обов’язки ніхто не бажає виконувати, бо разом із посадою прийдеться приймати на себе відповідальність протизакрнних дій по відношенню до учнів існуючого в школі 10 класу. Попри брак часу, адже вже починається навчальний рік, батьки та педагоги все-таки продовжують сподіватися на перегляд питання на користь учнів ЗОШ №4.

Намагаючись «встрибнути у останній вагон», депутат міської ради Олександр Шнайдер 23 серпня направив листа в.о. голови Сумської облдержадміністрації Ірині Купрейчик, в якому зібрав охтирські негаразди в екології, медицині, освіті та попросив термінового втручання у вирішення даних проблем.

Відповідь від в.о. губернатора стосовно ЗОШ №4 не забарилася. У листі на адресу мера Охтирки Ігора Алєксєєва Ірина Купрейчик підтримала батьків та учнів закладу, рекомендувавши відкрити 10 клас у ЗОШ N 4. За словами депутатів гроші на утримання багатостраждального класу у 2019- ому є .

А.Міхєєв

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Охтирський портал okhtyrka.in.ua - сайт Охтирка, новини, життя, спілкування, події, охтирський міський портал.

Ласкаво просимо на охтирський портал і сайт міста Охтирка - okhtyrka.in.ua. На охтирському міському порталі представлено багато цікавої інформації про місто Охтирка, Сумська область, Україна. Наш сайт присвячений Охтирці і охтирчанам: подіям, людям, історії і життю нашого міста.

Ви знаходитесь на охтирському порталі, де знайдете безліч інформації, новин, статей про місто Охтирка.

Ахтырский портал okhtyrka.in.ua - сайт Ахтырка, новости, жизнь, общение, события, ахтырский городской портал

Добро пожаловать на ахтырский портал и сайт города Ахтырка - okhtyrka.in.ua. На ахтырском городском портале представлено много интересной информации о городе Ахтырка, Сумской области, Украина. Наш сайт посвящен Ахтырке и ахтырчанам: событиям, людям, истории и жизни нашего города.

Вы находитесь на ахтырском портале, где найдете множество информации, новостей, статей о городе Ахтырка.