Погода

Чи допоможе депутат «узаконити» шахи в Охтирці

У Охтирці немає де займатися дітям шахами. Ще кілька років тому обговорювалося ця проблема в міськраді, але раз по раз депутати віддавали перевагу розвитку інших видів спорту. Нещодавно питання щодо створення гідних умов для занять інтелектуальними іграми знову було підняте шаховими активістами.

Підживили ентузіазм любителів старовинної гри успіхи юних охтирських шахістів на обласному рівні. Відправлена на чемпіонат Сумщини команда ДЮСШ під назвою «Нафтовик» у складі двох спортсменів – Вадима Діброви 2011 р.н., Аліси Міхєєвої 2006 р.н. та тренера Вадима Беленецького – 28 вересня повернулася додому з нагородами найвищої проби.

Детальніше...

Депутат, який щойно закінчив школу

В Трускавці, вперше в Україні, започаткували школу депутата. Микола Миколайович Задорожній – один з тих, хто разом з іншими політиками-новачками від партії Володимира Зеленського «Слуга народу» (СН) сів за парту вчитися керувати державою.

Ми поцікавилися у без 5-ти хвилин нардепа, чому ж саме навчали політиків протягом інтенсивного курсу законотворчості.

Задорожній М.М.

– Навчання поділили на декілька систем, блоків. Дуже цікавими вийшли курси про побудову особистої стратегії, публічної політики. Надавалися практичні поради, як ідею довести до законопроекту, реалізувати її. Як залучити до співпраці зацікавлених у законопроекті осіб.

Зацікавленими особами можуть бути і в цілому народ України, і мешканці окремих регіонів, Охтирки, нашого округу. Корисними вважаю лекції з макроекономіки та бюджетного процесу, тренінги по ситуації в аграрному секторі, енергетиці. Тематика вкрай актуальна для нашого округу.

Охтирка, враховуючи обсяги видобуття нафти та газу, має стати енергетичним серцем України. Тому дані питання мене цікавили особливо. Під час тренингів викладачами та слухачами озвучувалися конструктивні ідеї та пропозицій. Ми обговорювали, як технічно реалізувати майбутні законопроекти, вивчали регламент Верховної Ради України (ВРУ), працювали з Основним Законом – Конституцією.

Детальніше...

Охтирчанка Оксана Мироняк у ТОП-10 вчителів України

10 вересня в школу №1 завітала знімальна група телекомпанії 1+1. Причина дуже приємна – викладач англійської мови Оксана Василівна Мироняк потрапила у ТОП-10 вчителів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2019. Під час занять телевізійники поспілкувалися з педагогом та дітьми. За спиною у Мироняк більш 30 років стажу, але її завзяттю може тільки позаздрити.

Тільки прийшовши викладати у школу №1 вона започаткувала Міжнародний євроклуб "PrimeStar", члени якого протягом року неодноразово ставали активними учасниками різних громадських акцій. Потім за її ініціативи у навчальний заклад були запрошені волонтери з США, Німеччини та Нідерландів, які організували англомовний табіру «SPRING - 2019 CAMP EXCITE – OKHTYRKA: громадянське залучення – захисники планети». Ще був виїзд з учнями на 2-денний тренінг у м.Суми, проект по створення еко-сумок ,тощо.

Детальніше...

Ще раз про Правила продажу товарів

Управління фінансів та економіки Охтирської міської ради нагадує про дотримання Правил торговельного обслуговування, продажу продовольчих та непродовольчих товарів

Правила торговельного обслуговування затверджуються Кабінетом Міністрів України. Зазначені правила не можуть суперечити законодавчим актам (стаття 20 Закону України «Про захист прав споживачів»)

Правила визначають для підприємств, установ та організацій незалежно від організаційно-правової форми і форми власності, фізичних осіб - підприємців та іноземних юридичних осіб, що провадять підприємницьку діяльність на території України (далі - суб'єкти господарювання):

Детальніше...

З Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Охтирка

Шановні охтирчани! Шановні нафтовики!

Прийміть щирі вітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Нафта – це рідке золото, блиск якого не повинен згаснути ніколи.

Охтирка більше півстоліття тісно пов'язана з цією галуззю економіки, а тому практично в кожній родині відзначається це свято - свято для кожного з нас.

Детальніше...

Микола Задорожній про вибори та плани

Охтирка - Депутат ВР Микола Задорожній (партія "Слуга народу")Ім'я переможця виборчих перегонів стало відоме задовго до остаточного підрахунку голосів. З солідним запасом у лідерах 34-річний Микола Задорожній, кандидат від партії "Слуга народу" (СН). Тому з Миколою Миколайовичем ми почали обговорювати вибори, а завершили планами щодо організації депутатської роботи.

– Чи з'явилися претензії до конкурентів під час виборів?

Микола Задорожній:

– Претензій скоріше не маю, аніж навпаки. Втім, про деякі неприємні випадки інформація надходила, яку ми ретельно перевіряли. Враховуючи те, що скарг до ОВК не надходило – з точки зору переможця відповім: "Ні".

Але... У дійсності, з боку опонентів закиди малися. Наприклад від Івана Лозового, коли ще до виходу його агітаційної газети (з критикою у мій бік) – ми особисто познайомилися і він міг напряму запропонувати зробити прямі дебати. Але цього не зробив. Пропозицій в офіс також від нього не надходило, та й взагалі подібних питань на цю тему не піднімалося. Зате на зустрічі з виборцями, як мені розповідали, він потім чомусь згадував мене образливими словами. Відео у мене не має, давайте будемо вважати це плітками.

Детальніше...

Молодь обирає здоров’я

ОхтиркаНа базі КУ «Охтирський міський територіальний центр соціального обслуговування населення» відбулась квест - гра «Молодь обирає здоров’я » в рамках реалізації проекту «Здорова нація»

Детальніше...

Як навчитися носити фрак, або – материнські мрії збуваються!

ОхтиркаКожній матері хочеться своїй дитині найкращої долі. Щастя, достатку, реалізації у професії. Список сподівань дуже довгий. У Лариси Гончаренко в цьому списку для сина Назарія мався особливий пункт.

Матері дуже хотілося, щоб її Назарчик, учень початкової школи, коли виріс став би не просто елегантним, витонченим, аристократичним. Хотілося, щоб він вмів носити фрак, і не тільки вмів, але й, хоча б час від часу, його вдягав.

Детальніше...

Тарифи. Якими вони будуть?

ОхтиркаУ нараді з питань реалізації в місті вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р.№560 "Деякі питання захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг" під головуванням міського голови Ігоря АЛЄКСЄЄВА взяли участь представники Охтирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ" (Охтирська ТЕЦ), управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства

Детальніше...

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання