Погода

ДВОМ ГОРЕ-БАТЬКАМ З ОХТИРЩИНИ СУД ПРИЗНАЧИВ СУСПІЛЬНО-КОРИСНІ РОБОТИ

НА ОХТИРЩИНІ ДИТИНА-ІНВАЛІД ЗАВДЯКИ ЮСТИЦІЇ  ОТРИМАЛА АЛІМЕНТИПосилення, що торкнулись примусового стягнення аліментів, зокрема, можливість притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, що передбачає стаття 183 1 КУпАП, дають позитивні результати.

На Охтирщині майже однаково склалась ситуація у двох різних людей, які на тривалий час забули про свої батьківські обов’язки. У першому випадку батько мав сплачувати щомісяця на утримання власної дитини, здавалось би, незначну суму – 450 гривень. Проте, чоловік умудрився накопичити аліментну заборгованість у сумі понад 6 тисяч гривень.

Як не дивно, другим боржником виявилась жінка, яка давно вже позбавлена батьківських прав на свого єдиного сина. Змалечку долею хлопчика опікувалась бабуся і саме вона вирішила нагадати горе-матері про обов’язок утримувати сина матеріально. За кілька років заборгованість зросла до 11 тисяч гривень.

В обох епізодах після вжиття державним виконавцем всіх необхідних заходів примусового характеру, суд призначив відпрацьовувати борг зі сплати аліментів на суспільно-корисних роботах.

Жінка, щойно дізнавшись рішення суду, перерахувала всю заборговану суму синові, а чоловік – заробляв кошти для дитини фізичною працею. Фахівці юстиції Сумщини доводять, що відсутність роботи чи будь-які інші причини не можуть завадити виконанню батьківських обов’язків.

#ЧужихДітейНеБуває#MinJust4U#ЯМП ! #ЯМАЮПРАВО ! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання