Погода

У червні відремонтовано більше 20 тисяч квадратних метрів доріг

ОхтиркаЗавершені роботи з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі Охтирки за кошти субвенції з обласного бюджету на ділянках вулиць Київської, Сумської, Перемоги, Ярославського, перехрестя Батюка-Шевченка, провулку Г.Чикала та Торговій площі На вулиці Київській проведені роботи з розмічання траси, фрезерування та улаштування верхнього шару з гарячої асфальтобетонної суміші. Відновлено покриття дороги площею 5085 м2.

На вулиці Перемоги проведені роботи з розмічання траси, фрезерування та улаштування верхнього шару з гарячої асфальтобетонної суміші. Всього відновлено покриття площею 2384 м2.

На вул. Ярославського та площі Торговій були проведені роботи з розмічання траси, фрезерування та улаштування верхнього шару з гарячої асфальтобетонної суміші. Всього було відновлено покриття площею 3647 м2.

Завершено поточний ремонт вулично-дорожньої мережі на пров. Г.Чикала, де проведені роботи з розмічання траси та улаштування верхнього шару з гарячої асфальтобетонної суміші. Всього було відновлено покриття площею 1784 м2.

На перехресті вулиць Батюка-Шевченка проведені роботи з розмічання траси та улаштування верхнього шару з гарячої асфальтобетонної суміші. Всього було відновлено покриття площею 2298 м2.

На вул. Сумській були проведені роботи з розмічання траси та улаштування верхнього шару з гарячої асфальтобетонної суміші. Всього відновлено покриття площею 5303,5 м2.

За інформацією офіційного сайту Охтирської міської ради

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання