Погода

Микола Задорожній про вибори та плани

Охтирка - Депутат ВР Микола Задорожній (партія "Слуга народу")Ім'я переможця виборчих перегонів стало відоме задовго до остаточного підрахунку голосів. З солідним запасом у лідерах 34-річний Микола Задорожній, кандидат від партії "Слуга народу" (СН). Тому з Миколою Миколайовичем ми почали обговорювати вибори, а завершили планами щодо організації депутатської роботи.

– Чи з'явилися претензії до конкурентів під час виборів?

Микола Задорожній:

– Претензій скоріше не маю, аніж навпаки. Втім, про деякі неприємні випадки інформація надходила, яку ми ретельно перевіряли. Враховуючи те, що скарг до ОВК не надходило – з точки зору переможця відповім: "Ні".

Але... У дійсності, з боку опонентів закиди малися. Наприклад від Івана Лозового, коли ще до виходу його агітаційної газети (з критикою у мій бік) – ми особисто познайомилися і він міг напряму запропонувати зробити прямі дебати. Але цього не зробив. Пропозицій в офіс також від нього не надходило, та й взагалі подібних питань на цю тему не піднімалося. Зате на зустрічі з виборцями, як мені розповідали, він потім чомусь згадував мене образливими словами. Відео у мене не має, давайте будемо вважати це плітками.

На жаль чи на щастя передвиборча кампанія коротка. Тому у нас малися більш важливі завдання, аніж відсилати своїх прихильників на зустрічі конкурентів, щоб документувати їхні порушення.

Взагалі у мене велика перевага – бо ні від кого тут не залежу. Є програма Президента, моя особиста програма. В ході зустрічей звісно виявлялися нові завдання, які потрібно вирішувати депутату. Ми думали і думаємо про інше, а не про те, як шпигувати за опонентами.

Підсумовуючи, дам просту відповідь на ваше питання – у мене претензій до опонентів немає.

– Чи побачать ще охтирчани Задорожнього? Як часто і де можна буде вас зустріти?

– Побачать обов'язково і неодноразово. Працюватиму згідно розпорядку роботи депутата по одномандатному округу. Державою відводиться час для роботи у окрузі. Врахую також побажання колективів, які захочуть зустрітися. Координація здійснюватиметься через сайт 162sluganarodu.ua та соціальні мережі. Основна комунікація планується через 4 офіси, які незабаром відкриються в Великій Писарівці, Лебедині, Охтирці та Тростянці.

Вже є попередні домовленості з підприємцями, які готові надавати приміщення в оренду. Але питання затягується, бо намірений працювати у рамках закону, і щоб закінчити розпочате, потрібно офіційно стати депутатом. Перше засідання новообраної Верховної Ради відбудеться не пізніше початку вересня, де складемо присягу. До цього моменту офіси не запрацюють у тому вигляді, якому б я хотів би. Але вони існуватимуть. Про організацію їх роботи повідомлю окремо, в тому числі через місцеві ЗМІ, які у разі бажання, зможуть цю інформацію опублікувати.

А вищезгаданий сайт працює і працюватиме у подальшому. Там відповідаю я особисто або мої помічники.

– Раніше нардеп приймав у міській раді. Чи допускаєте такий варіант?

– Допускаю. Але на сьогоднішній день не володію інформацією на яких умовах там може функціонувати приймальня.

– Будете чекати виборів міського голови?

– За побажаннями Президента потрібно створювати відкритий офіс. Це зовсім інше бачення і організація нашого життя. На даний час проект офісу на рівні погодження.

– Хто із опонентів вас поздоровив з перемогою особисто?

– Особисто телефонував Віктор Сугак та Сергій Гавриленко, Рибалко поздоровив у месенджері, в соцмережах Юрій Бова та Микола Смілик.

– Усі очікували, що СН висуне Артема Михайліченка (Гагаріна), а несподівано висунула вас...

– Вже пояснював на зустрічах – соціальний ліфт, який запропонувала партія СН вимагала відповідність вимогам партії. Яких небагато але вони важливі – відсутність компроментуючих зв'язків і так далі. В ході кампанії познайомився з трьома людьми, які мали намір висунути свою кандидатуру у 162-ому окрузі, але за різних обставин не пройшли відбір. Двох з них я б назвав би дуже достойними.

Але Президенту довіру висловила безпрецедентна кількість виборців і тому до керування державою, до облич, які отримають владу приділялася особлива увага та вимогливість. Гідних людей в Україні багато.

До речі, партія СН єдина, яка висунула кандидатів по усіх мажоритарних округах. Особисто мені запропонували декілька округів, я обрав 162-ий, з яким знайомий від початку фестивалів "Квартал- фест". Лебедин, Охтирка... З мером Ігорем Алєксєєвим також познайомився років 5 тому, коли приїжджав по оргпитанням.

З людьми та ситуацією у окрузі, а також проблемами познайомився теж задовго до початку політичної діяльності. Якщо ж дати коротку відповідь на ваше питання – то скажу просто: потрапив я у 162 округ по квоті партії.

– Ви новачок у політиці, чи принесла виборча кампанія якісь сюрпризи?

– На початку кампанії ми спланували напрямки – і в цілому їх витримали. Але майже щодня доводилося їх коригувати. Деяке розчарування малося від того, що з-за браку досвіду ми не зробили дещо з того, що варто було зробити. Наприклад. недостатньо провели зустрічей з виборцями – їх організація вимагала часу, якого катастрофічно не вистачало.

Виїжджали о 7 ранку, а поверталися о 23 плюс декілька годин потрібно було попрацювати в офісі. Зазвичай розходилися за північ. Згадаю випадок. Давав відповіді на коментарі о 2 ночі, а це викликало певну недовіру що пишу особисто. Але у період виборчої кампанії відповідав я сам, це чиста правда. Надалі, у мене, вже зараз розумію, не вийде так активно спілкуватися, але читати продовжу усі коментарі.

Микола Смілик

...Підсумки виборів ще не підбиті, але вже зрозуміло, що депутатом стане Микола Задорожній. Вітаю його з перемогою! Великописарівщина, Лебединщина, Охтирщина, Тростянеччина зачекалася змін. Забуваємо про партійні кольори і об’єднуємо зусилля. Вибори швидко минають, лишається буденне життя – в якому ми маємо відбудовувати рідний край!

Юрій Бова

Вибори до ВР завершилися. Вітаю з перемогою Миколу Задорожнього, а точніше партію "Слуга Народу", за яку проголосувала більшість виборців.

Андрій Рибалко

...Зі старту було зрозуміло, хто виграє. На цих виборах я йшов не перемагати. Я йшов показати, якою має бути політика. І після місяця кампанії з честю можу подивитися в очі кожному виборцю і потиснути руку кожному кандидату. Я привітав переможця і побажав йому виправдати довіру і надії тих, хто віддав йому свій голос. 

Сергій Гавриленко

Вітаю переможця -  Микола Задорожній . Бажаю активно працювати на благо округу і України, виправдати довіру людей.

Андрій Міхєєв

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання