Погода

Охтирчанка Оксана Мироняк у ТОП-10 вчителів України

10 вересня в школу №1 завітала знімальна група телекомпанії 1+1. Причина дуже приємна – викладач англійської мови Оксана Василівна Мироняк потрапила у ТОП-10 вчителів України за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2019. Під час занять телевізійники поспілкувалися з педагогом та дітьми. За спиною у Мироняк більш 30 років стажу, але її завзяттю може тільки позаздрити.

Тільки прийшовши викладати у школу №1 вона започаткувала Міжнародний євроклуб "PrimeStar", члени якого протягом року неодноразово ставали активними учасниками різних громадських акцій. Потім за її ініціативи у навчальний заклад були запрошені волонтери з США, Німеччини та Нідерландів, які організували англомовний табіру «SPRING - 2019 CAMP EXCITE – OKHTYRKA: громадянське залучення – захисники планети». Ще був виїзд з учнями на 2-денний тренінг у м.Суми, проект по створення еко-сумок ,тощо.

Її учні постійно демонструють високі знання та досягнення. Діти складають міжнародні тестування IELTS на рівень С2, перемагають у всеукраїнських та міжнародних олімпіадах і конкурсах, беруть участь у міжнародних програмах та проектах за підтримки ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ, Ради Європи, Уряду США. Також її вихованці відвідують закордонні фестивалі й навчальні програми в Польщі, Чехії, Великій Британії та інш. європейських країнах .

Вийшовши у фінальну частину конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2019 Оксана Мироняк здобула можливість поборотися за головний приз щорічної національної премії.

А.Молот

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання