Погода

Чи допоможе депутат «узаконити» шахи в Охтирці

У Охтирці немає де займатися дітям шахами. Ще кілька років тому обговорювалося ця проблема в міськраді, але раз по раз депутати віддавали перевагу розвитку інших видів спорту. Нещодавно питання щодо створення гідних умов для занять інтелектуальними іграми знову було підняте шаховими активістами.

Підживили ентузіазм любителів старовинної гри успіхи юних охтирських шахістів на обласному рівні. Відправлена на чемпіонат Сумщини команда ДЮСШ під назвою «Нафтовик» у складі двох спортсменів – Вадима Діброви 2011 р.н., Аліси Міхєєвої 2006 р.н. та тренера Вадима Беленецького – 28 вересня повернулася додому з нагородами найвищої проби.

На цьому осінні перемоги шахового «Нафтовика» не скінчилися. 13 жовтня у Тростянці, де за шахівницею змагалися спортсмени Лебединського, Тростянецького та Охтирського районів Міхєєва знову здобула золото. А 18 жовтня на турнірі з нагоди 100-річчя першого шахового майстра Сумщини Лева Капусти найсильнішим вже виявився Діброва.

Враховуючи «золоті» здобутки шахової команди ДЮСШ з колективом шахістів почав співпрацювати виробник питної води «Охтирська», а місцеві ЗМІ – газети, ТРК, сайти – приділили багато уваги висвітленню перемог талановитих дітей. Крім того відбулася зустріч з народним депутатом Миколою Задорожнім у ході якої активісти почули обнадійливі слова. Але, на жаль, по сьогодні приміщення для занять поки ще не виділили, питання про фінансування виїздів на змагання не піднімалося, як і можливість створення на офіційному рівні гуртка, секції чи відділення при ДЮСШ.

Невпорядкованість обмежує розвиток юних спортсменів, бо для допуску на більш серйозні змагання, потрібно мати спортивні розряди. Але як їх оформити, коли команда, що існує фактично, більш того регулярно перемагає, по документах досі не створена.

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання