Погода

Турнір з настільного тенісу

images/stories_17/Akhtyrka_tenis1.jpgУ спортивній залі ЗОШ №3 за підтримки відділу молоді і спорту та ФНТ м.Охтирки, відбувся командний турнір з настільного тенісу

Згідно з положенням до складу команди входить 1 дорослий – 1 дитина, не залежно від статі. За результатом напруженої спортивної боротьби визначилися переможці та лідери:

Детальніше...

Охтирчани на Чеммпіонаті світу з козацького двобою

Охтирка - ЛегіонВ змаганнях, що пройшли на високому рівні, взяли участь більше 900 спортсменів з 12 країн світу.

Вихованці спортивного клубу «Легіон», гідно представивши Охтирщину, де наші спортсмени були в складі національної збірної команди України досягли високих результатів, взагалі вибороли:

Детальніше...

Чемпіонат України з карате JKS 2017: команда СК "Легіон" повернулася з медалями

Охтирка12-14 листопада 2017 року в м. Харкові відбувся Чемпіонат України з карате JKS. Змагання проходили на високому рівні, за перемогу боролися понад 250 спортсменів з 11 областей. Чемпіонат України є головним відбірковим етапом до складу національної збірної команди для участі у Чемпіонаті Європи, який відбудеться восени 2017 року.

Детальніше...

Яскраві перемоги охтирчан на Міжнародному турнірі з кемпо 2017

Охтирка - Міжнародний турнір з кемпо 20175-6 травня в Харкові в Палаці спорту відбувся міжнародний турнір з кемпо-карате. Змагання проходили на високому рівні, де прийняли участь понад 600 спортсменів з 52 клубів, також прийняли участь і команди з Азербайджану, Ірану та Конго.

Яскравими перемогами відзначились виєованці спортивного клубу «Легіон», гідно представивши Охтирщину, на такому престижному турнірі.

Детальніше...

Легкоатлетичний крос пам'яті Володимира Шимка

Охтирка -  Легкоатлетичний крос пам'яті Володимира Шимка245 охтирчан взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Охтирки серед юнаків та юніорів з легкоатлетичного кросу, присвяченому пам'яті тренера Охтирської ДЮСШ Шимка Володимира Ілліча.

Переможцями змагань стали:

Детальніше...

Ахтырские спортсмены на финале Кубка Украины среди мужчин и женщин по панкратиону

Ахтырка - Панкратион20-23 апреля 2017 года в г. Винница проходил чемпионат Украины среди юношей 2002-2003 г.р. и финал Кубка Украины среди мужчин и женщин по панкратиону. В чемпионате принимали участие около 500 спортсменов из 16 регионов Украины. В команде Сумской области было 3 спортсмена из Ахтырки.

Детальніше...

Охтирські спортсмени на Відкритому Чемпіонаті з карате JKS в місті Харків

Охтирка - Охтирські спортсмени на Відкритийому Чемпіонаті з карате JKS в місті Харків25 березня 2017 року в м. Харкові на базі СК «ШВСМ» відбувся Відкритий чемпіонат з карате JKS. У змаганнях прийняли участь 420 спортсменів з Харківської, Сумської, Луганської та Донецької областей.

Гідно представляв Охтирщину спортивний клуб «Легіон», загалом юні спортсмени вибороли дванадцять нагород, а саме І місць – 3, ІІ місць – 3, ІІІ місць – 6. Перші місця здобули Згонник Олександр, Кучер Артем та Лісняк Олександр.

Детальніше...

Охтирчанин став чемпіоном України у найпрестижнішому розділі панкратіону

Охтирка - Панкратион24-27 березня в місті Житомир відбувся чемпіонат України з панкратіону (давньогрецьке бойове мистецтво та вид спорту.Поєднує в собі елементи боротьби й кулачного бою.) .

Охтирчанин Зеленський Денис став чемпіоном України у найпрестижнішому розділі панкратіону – ММА.

Детальніше...

Чемпіонат України з шотокан карате-до SKIF – 2017: охтирчанин став чемпіоном України з карате

Ахтырка - Карате18-19 березня 2017 року в м. Києві на базі СК "КПІ" відбувся чемпіонат України з шотокан карате-до С.К.І.Ф.

У змаганнях прийняли участь більш 400 спортсменів з 14 регіонів України.

Детальніше...

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання