Погода

У 2017 РОЦІ СПОЖИВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ НА СУМЩИНІ СКОРОТИЛОСЬ НА 9%

У 2017 РОЦІ СПОЖИВАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ НА СУМЩИНІ СКОРОТИЛОСЬ НА 9%За 2017 рік у Сумській області спожито 781 млн. м 3 газу, що на 78,7 млн. м 3 менше у порівнянні з 2016 роком. З 2011 року річний обсяг споживання блакитного палива за усіма групами споживачів скоротився на 31%.

Скорочення обсягів споживання природного газу на Сумщині зафіксовано серед усіх категорій споживачів. У 2017 році бюджетні організації використали менше газу на 12%, промислові підприємства - на 8,2%, побутові споживачі - на 10%.

Споживання природного газу зменшується, натомість протяжність газопроводів та кількість споживачів – ні. Річний обсяг транспортування блакитного палива скоротився на 78,7 млн. м 3 , при цьому за цей же період до системи газорозподілу підключено понад 200 нових об’єктів та збільшилась протяжність газопроводів, які обслуговує ПАТ «Сумигаз». Такий дисбаланс призводить до дефіциту коштів, необхідних для модернізації та обслуговування газових мереж Сумщини.

Тенденція до скорочення обсягів споживання, недоотримання тарифної виручки, інфляційні процеси та несвоєчасне корегування тарифу розподілу ставить під загрозу безперебійне, безаварійне газопостачання в регіоні та безпеку споживачів природного газу.

Наголошуємо, що ПАТ «Сумигаз» не отримує оплату від споживачів за природний газ. З 1 липня 2015 року це роблять газопостачальні підприємства, використовуючи розрахунковий рахунок спеціального призначення, з якого основна частина коштів автоматично за затвердженим алгоритмом направляється в НАК «Нафтогаз України».

Довідка. Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Сумигаз» займається розподілом природного газу. Система газопостачання Сумщини - це понад 10 тисяч км газових мереж. ПАТ «Сумигаз» розподіляє природний газ по 15 містах, 559 селах і 20 селищах міського типу Сумської області. Клієнтами компанії є понад 380 тисяч родин, 2106 промислових підприємств, 490 бюджетних організацій, 52 підприємства ТКЕ та 67 релігійних організацій. Річний обсяг транспортування складає до 1 млрд м. куб. природного газу. ПАТ «Сумигаз» забезпечує робочими місцями 1,9 тис. працівників та належить до одного із найбільших платників податків у Сумській області.

ПАТ "Сумигаз"

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання