Погода

ПАТ «Сумигаз» отримало срібло на Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед команд працівників газових компаній України

Сумигаз ПАТ «Сумигаз» отримало срібло на Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед команд працівників газових компаній України

16 футбольних команд гідно представили свої компанії та показали результати високого рівня на Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед працівників газових компаній України. Змагання проходили на території оздоровчого закладу «Голубе полум’я», що у с. Стрілкове Генічеського району Херсонської області.

Проведення такого масштабного турніру ініціювала ТОВ «РГК Трейдінг» за підтримки Ради профспілки працівників газових господарств України.

На майданчиках між собою змагались футбольні команди з 16 газотранспортних компаній.

У напруженій безкомпромісній грі першість виборола команда ПАТ «Львівгаз». Друге місце посіли гравці з ПАТ «Сумигаз», а бронзу отримали футболісти з ПАТ «Івано-Франківськгаз». Та кожна футбольна команда турніру мала чудові результати і демонструвала якісну гру на полі.

За результатами змагань особисті нагороди отримали Микола Царіцин (ПАТ «Сумигаз») як кращий воротар, Олег Локатир (ПАТ «Івано-Франківськгаз») – кращий захисник, Віталій Тушин (ПАТ «Рівнегаз») – кращий нападник, Артур Німий (ПАТ «Хмельницькгаз») – кращий бомбардир, а кращим гравцем турніру став Юрій Цибик (ПАТ «Львівгаз»).

ПАТ «Сумигаз»

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання