Погода

Про особливості виплати субсидії готівкою

Охтирка - СубсидіяПоложенням про порядок призначення житлових субсидій, затв. Постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 передбачені їх виплати у готівковій формі.

Пенсіонери можуть отримати готівку таким же шляхом, як і пенсії. Особам же працездатного віку гроші перерахують на поточні рахунки в АТ “Ощадбанк”.

Варто пам’ятати, що якщо протягом місяця з дати надходження коштів одержувач житлової субсидії не звернеться за отриманням грошового переказу, кошти повернуться до держбюджету. Виключення робиться лише за наявності об’єктивних причин або складних життєвих обставин (стан здоров’я, хвороба тощо). Але про це необхідно вчасно повідомити управління соціального захисту населення (УСЗН).

Тоді суми невиплаченої житлової субсидії включають в реєстри для виплат або самим одержувачам житлової субсидії або уповноваженим представникам домогосподарств, (в т.ч. у разі смерті субсидіанта).

Особам, які вперше звертаються за субсидією, або тим, хто маючи субсидію накопив борги за комунальні послуги, вона може бути призначена тільки у безготівковій формі.

А.Міхєєв

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання