Новини

Триває процес розробки Стратегічного плану розвитку міста

На черговому засіданні робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку міста Охтирки на 2020-2027 роки радник Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування Григорій СТАРИКОВ звернув увагу присутніх на основні аспекти сильних та слабких сторін громади у формуванні SWOT-аналізу щодо проблемних питань розвитку міської об'єднаної територіальної громади Наразі триває процес формування стратегічної місії, стратегічного бачення міста та об'єднаної громади вцілому, збір ідей проектів для подальшого включення до операційних цілей Стратегії.

До 5 грудня 2019 року ще можна подавати пропозиції щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину стратегії та план її реалізації.

Стратегічне планування розвитку територіальних громад – це системна технологія обґрунтування та ухвалення найважливіших рішень щодо місцевого розвитку, визначення бажаного майбутнього стану території та способу його досягнення, що базується на аналізі зовнішнього оточення території та її внутрішнього потенціалу і полягає у формуванні узгоджених із територіальною громадою дій, на реалізації яких концентруються зусилля, ресурси основних суб’єктів місцевого розвитку.

Стратегічний план розвитку міста Охтирки на 2020-2027 стане важливим документом, який відображатиме бачення майбутнього розвитку міста мешканцями, наразі проект Стратегічного плану ставить цілі, закладає принципи їх досягнення та пропонує підхід до організації й управління процесом впровадження. Стратегічний план позиціонуватиметься як плановий документ найвищого рівня в місті і є основою до планування бюджету та розвитку міста загалом, а його реалізація вимагає зосередження фінансових, фізичних та людських ресурсів. Зосередження та належна координація наявних фінансових ресурсів, залучених із міського, обласного, державного бюджетів, коштів донорів та приватних інвестицій, дасть змогу забезпечити досягнення цілей, визначених у Стратегічному плані.

Джерело: Офіційний сайт Охтирської міської ради