Новини

З 8 травня скасовується «червоний» рівень епіднебезпеки

З 8 травня на Сумщині скасовується «червоний» рівень епіднебезпеки поширення COVID-19. На території Сумської області від завтра діятимуть карантинні заходи, передбачені для «жовтого» рівня

Таке рішення було ухвалене сьогодні на позачерговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Лише від рівня нашої спільної відповідальності залежить рівень епіднебезпеки нашої області. Попереду травневі свята, тому будьте свідомими і дотримуйтеся правил карантину.

За результатами засідання членами комісії було прийняте рішення застосувати на території Сумської області обмежувальні протиепідемічні заходи «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Головне управління Національної поліції в Сумській області, Управління патрульної поліції в Сумській області, Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області і надалі здійснюватимуть контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог.

У той же час Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України, управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації забезпечуватимуть щоденну оцінку епідемічної ситуації в області, зокрема на рівні об’єднаних територіальних громад.

У разі необхідності запровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, голові облдержадміністрації Василю ХОМІ будуть надаватися відповідні подання для прийняття рішення про посилення протиепідемічних заходів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в області.

Нагадаємо, що у «жовтій» зоні епіднебезпеки дозволяються масові заходи, якщо для однієї людини є 4 м² або заповненість залу становить до 50%. Також можна відвідувати заклади освіти групами понад 20 людей. Заклади харчування зможуть працювати до опівночі.

Глядачам можна відвідувати матчі командних видів спорту, але заповненість місць має бути до 50%. Водночас є обмеження щодо роботи фітнес-клубів, басейнів та спортивних залів.

Протокол №7 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради
https://okhtyrkamr.gov.ua