Новини

30 призових місць посіли вихованці відділення легкої атлетики Охтирської ДЮСШ

19-20 серпня 2021 року команда легкоатлетів нашого міста взяла участь у відкритому чемпіонату Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів, що проходив на стадіоні «Авангард» у місті Суми.

Вихованці відділення легкої атлетики Охтирської ДЮСШ, які представляли місто Охтирка на змаганнях, у своїх вікових категоріях та дистанціях вибороли п’ятнадцять перших, одинадцять других та чотири третіх місця.

МАСЛЮК Нікіта – І місце у бігові на 100 м, І місце у бігові на 200 м, І місце у стрибках у довжину серед юнаків 2004-2005 р.н.

РОМАНОВ Максим – І місце у бігові на 400 м серед юнаків 2004-2005 р.н.

АСМАЛОВСЬКА Анастасія – І місце у штовханні ядра, І місце у стрибках у довжину серед дівчат 2006-2007 р.н.

НЕСТЕРЕНКО Марія – І місце у бігові на 400 м, І місце у бігові на 200 м, І місце у стрибках у довжину серед дівчат 2008 р.н. та молодших

КРОЩЕНКО Артем – І місце у бігові на 100 м, І місце у бігові на 200 м серед юнаків 2008р.н. та молодших

РЕШЕТКОВ В’ячеслав – І місце у бігові на 400 м, І місце у бігові на 800 м серед юнаків 2008 р.н. та молодших

БІЛОУС Іван – І місце у бігові на 1500 м серед юнаків 2008 р.н. та молодших

АНТОНЕНКО Ангеліна, ГРИБ Діана, НАУМЕНКО Анастасія, НЕСТЕРЕНКО Марія – І місце у командній естафеті серед дівчат 4 х 100 м

МЕШИЙ Дмитро – ІІ місце у бігові на 100 м, ІІ місце у бігові на 200 м серед юнаків 2004-2005 р.н.

РОМАНОВ Максим – ІІ місце у бігові на 800 м серед юнаків 2004-2005 р.н

ГРИБ Діана – ІІ місце у бігові на 400 м, ІІ місце у бігові на 800 м серед дівчат 2006-2007р.н.

АНТОНЕНКО Ангеліна – ІІ місце у бігові на 200 м серед дівчат 2006-2007 р.н.,

ЄВСТАФ’ЄВ Артем – ІІ місце у бігові на 100 м, ІІ місце у бігові на 200 м серед юнаків 2008 р.н. та молодших

САВЧЕНКО Валентин – ІІ місце у бігові на 400 м, ІІ місце у бігові на 800 м серед юнаків 2008 р.н. та молодших

НАУМЕНКО Анастасія – ІІ місце у бігові на 200 м серед дівчат 2008 р.н. та молодших.

АНТОНЕНКО Ангеліна – ІІІ місце у бігові на 100 м серед дівчат 2006-2007 р.н.,

ПЕДЧЕНКО Євгенія – ІІІ місце в бігові на 400 м, ІІІ місце у бігові на 800 м серед дівчат 2008 р.н. та молодших

БІЛОУС Іван – ІІІ місце у бігові на 800 м серед юнаків 2008 р.н. та молодших

Участь у змаганнях нашої команди забезпечено коштом міського бюджету. Бажаємо спортивної наснаги та бадьорості духу спортсменам

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради
https://okhtyrkamr.gov.ua