Новини

Зміни у призначенні житлових субсидій

11 серпня 2021 року прийнята Постанова КМУ № 842 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою передбачено:

при визначенні права на призначення житлової субсидії не враховувати наявність другого житла, отриманого дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування, особою з їх числа за рахунок державного чи місцевого бюджету; житлові приміщення у гуртожитках;

житлові субсидії призначаються у разі купівлі квартири (будинку) протягом шести місяців після продажу іншої квартири (будинку), що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів;

на період карантину проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг тільки для регіонів із встановленим «червоним» рівнем епідемічної небезпеки (набирає чинності з 1 жовтня 2021 року).

За додатковою інформацією можна зателефонувати до управління соціального захисту населення (м. Охтирка, вул. Перемоги, 1) по тел. 4-15-36 (095 33 94 609).

Управління соціального захисту населення
Охтирської міської ради

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради
https://okhtyrkamr.gov.ua