Новини

В Охтирці вперше спортсмени отримають грошову винагороду

На засіданні виконавчого комітету затвердили список спортсменів, які отримають грошову винагороду за досягнення високих спортивних результатів і кращих спортсменів, які нагороджуватимуться подарунковими наборами за внесок у розвиток видів спорту Охтирської міської територіальної громади.

Вихованці Охтирської ДЮСШ – Володимир МАЗКУН, бронзовий призер Всесвітніх учнівських спортивних ігор у змаганнях з дзюдо, та Яринка ФЕДОРЧЕНКО, багаторазовий призер чемпіонатів світу з самбо, отримали особливу відзнаку – смартфони.

Грошову винагороду за досягнення високих спортивних результатів отримають:

НЕСТЕРЕНКО Марія Сергіївна, вихованка відділення легкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

МЕШИЙ Дмитро Олегович, вихованець відділення легкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

КОЛОДЯЖНИЙ Єгор Володимирович, вихованець відділення дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

РОГАЛЬСЬКИЙ Богдан Романович, вихованець відділення дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

МАНДРИКА Ангеліна Романівна, вихованка відділення дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

СМІРНОВА Аліна Анатоліївна, вихованка відділення дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ВАЛЬЧЕНКО Валерія Ігорівна, вихованка відділення самбо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ОВЧАРЕНКО Кирило Олександрович, вихованець громадської організації «Охтирська асоціація карате»;

ДУМЧИКОВ Віталій Володимирович, вихованець громадської організації «Охтирська асоціація карате»;

КОПИЛ Арсен В’ячеславович, вихованець громадської організації «Охтирська асоціація карате»;

ПОЧЕПЦОВ Захар Сергійович, вихованець громадської організації «Охтирська асоціація карате»;

БОГОМОЛ Владислав Максимович, вихованець громадської організації «Охтирська асоціація карате»;

РЯБОВОЛ Катерина Ігорівна, вихованка громадської організації «Старк»;

БАБИЧ Михайло Сергійович, вихованець громадської організації «Старк».

14 кращих спортсменів будуть нагороджені подарунковими наборами за внесок у розвиток видів спорту Охтирської міської територіальної громади:

КАЛАЧ Максим Олександрович – вихованець відділення боксу комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

КАПУСТА Євген Ігорович – вихованець відділення боксу комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

РОГАЛЬСЬКИЙ Владислав Романович – вихованець відділення дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

КУЛАКОВА Ангеліна Олександрівна – вихованка відділення самбо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ДРУГОВ Іван Володимирович – вихованець відділення дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

РЕЗНІЧЕНКО Анна Андріївна – вихованка відділення дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ТЕТЯНЕНКО Ярослав Андрійович – вихованець відділення дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ГРИНЬОВА Ельвіра Володимирівна – вихованка відділення спортивної акробатики комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

СПАСЬОНОВА Поліна Віталіївна – вихованка відділення спортивної акробатики комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

КОВАЛЕНКО Олександр Юрійович – вихованець відділення футболу комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

КРОЩЕНКО Артем Олександрович – вихованець відділення легкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

РЕШЕТКОВ В’ячеслав Андрійович – вихованець відділення легкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

ПЕДЧЕНКО Євгенія Борисівна – вихованка відділення легкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа»;

НАУМЕНКО Анастасія Романівна – вихованка відділення легкої атлетики комунального позашкільного навчального закладу «Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа».

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради
https://okhtyrkamr.gov.ua