Новини

Мобільні групи в дії: результати останніх карантинних перевірок

З метою контролю за дотриманням заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території Охтирської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, створено робочу групу, яка складається з працівників Нацполіції, Держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування.

Мобільною групою здійснюються рейди по дотриманню вимог законодавчих актів. За період з 19.11.2021 по 25.11.2021 значних порушень дотримання карантинного режиму не встановлено. Проте, представниками Охтирського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області перевірено 82 суб’єкти (об’єкти) з масовим перебуванням людей, виявлено 8 порушень, складено 1 протокол та 8 приписів.

Представниками Охтирського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області перевірено 665 суб’єктів (об’єктів) з масовим перебуванням людей. За результатами перевірок складено 20 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 44-3 КУпАП щодо порушення карантинного режиму у громаді.

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради
https://okhtyrkamr.gov.ua