Новини

Бюджет наступного року особливий навіть у своїй назві

Начальник управління фінансів та економіки Наталія ШАРКОВА під час розгляду питання на засіданні виконавчого комітету про схвалення проєкта рішення міської ради «Про бюджет Охтирської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та прогнозу бюджету Охтирської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 і 2022 роки" зазначила, що при формуванні бюджету збережені всі відсоткові пропорції розподілу коштів за пріоритетними напрямками розвитку громади з урахуванням потреб і Староіванівського старостинського округу

Члени виконавчого комітету затвердили план роботи виконавчого комітету Охтирської міської ради на 2020 рік та на І квартал 2020 року, внесли пропозиції Охтирській міській раді щодо внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 20.12.2018 №1389-МР «Про Програму економічного і соціального розвитку м. Охтирка на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки». Ідучи назустріч пацієнтам, як зауважив міський голова, був визначений заклад охорони здоров`я, що здійснюватиме у 2020 році пільгове медобслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, яким на відповідній комісії був обраний ТОВ "Подорожник".

Ігор АЛЄКСЄЄВ подякував за роботу членам комісії по розгляду заяв з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста і надання реальної значної допомоги охтирчанам, які потрапили у скрутне становище.

Під час розгляду питання затвердження територій обслуговування закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти Охтирської міської об'єднаної територіальної громади міський голова зауважив, що станом на сьогодні вистачає місць у садочках для дошкільнят нашого міста.

Члени виконавчого комітету заслухали звіти керівників КП "Благоустрій", ТОВ «Водоторгприлад», ДП «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад» та ДП "Верп" про роботу підприємств і прийняли відповідні рішення.

Під час розгляду справ про адміністративні правопорушення було притягнуто до адміністративної відповідальності 11 громадян за втрату паспорту громадянина України.

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради