Новини

Дитяча посмішка - найвища цінність

Службою у справах дітей Охтирської міської ради 19 грудня було проведено святковий захід «В гостях у Миколая» Це улюблене свято дітлахів, коли вони загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення, коли збуваються їх мрії та сподівання

На свято було запрошено 72 дитини, які потребують особливої уваги від дорослих, а саме: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які проживають в прийомних сім'ях та сім'ях опікунів, діти, батьки яких загинули в АТО, а також діти із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах .

Міський голова Ігор АЛЄКСЄЄВ зазначив, що немає в світі нічого ціннішого за дитячу посмішку, а тому нехай у всіх присутніх діток буде щедрою доля на добро та життєві радості.

Традиційно це свято проводиться за ініціативою служби у справах дітей спільно з відділом освіти, зокрема ОМЦПО-МАН, вихованці якого підготували для учасників заходу театралізоване дійство та цікаву різноманітну конкурсно - розважальну програму. Адміністрація КП шкільного харчування «Мрія» люб’язно надала можливість провести для дітей свято у чудово прикрашеній залі та підготувала для учасників заходу смачні гостинці. Кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая, солодкі подарунки та безліч позитивних вражень.

Діти активно долучилися до участі в святковій програмі та всі разом сприяли створенню доброзичливої атмосфери свята.

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради