Новини

Призначення субсидії відповідально та згідно вимог чинного законодавства

На засіданні комісії з питань призначення соціальних виплат та надання пільг окремим категоріям громадян, яка пройшла 27.12.2019 р. під головуванням заступника міського голови Тетяни Коваленко, розглянуто 293 заяви охтирчан щодо надання соціальної підтримки, передбаченої законодавством.

Комісією прийнято рішення про припинення раніше призначеної житлової субсидії 14 домогосподарствам, які надали недостовірні дані при призначенні житлової субсидії або не повідомили управління соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих осіб.

275 звернень стосувалися призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, 4 заяви про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, 14 заяв про внесення в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, за фактичним місцем проживання.

За результатом розгляду та опрацювання поданих документів рішенням комісії 21 заявнику було відмовлено у призначенні субсидії, по 272 зверненням прийнято позитивні рішення, виплати будуть здійснюватися відповідно до вимог чинного законодавства.

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради