Новини

В Охтирці відкрито оновлений сервісний центр Пенсійного фонду України

Оновлення сервісного центру є частиною проєкту — ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР — нової філософії змін у наданні пенсійних послуг, в основі яких нова якість та зміст послуг, компетентність фахівців, доступність, повага до клієнта.

Відокремлена зала очікування обладнана зручними місцями для сидіння, інформаційними стендами, роздатковими матеріалами, наявна система електронної черги. Клієнти Пенсійного фонду можуть ознайомитись з пенсійними новинами, актуальною інформацією про права та сервіси, що надаються громадянам, скористатись кулером, аптечкою, переглянути інформаційні соціальні ролики.

У зоні обслуговування 7 робочих місць спеціалістів обладнані сучасною технікою та окремою точкою доступу до веб-порталу електронних послуг, встановлено систему відеоспостереження.

Відтак, відвідувачі можуть отримати пенсійні послуги і необхідну допомогу на засадах компетентності, привітності, оперативності за стандартами однаковими для всіх, з увагою до кожного клієнта.

Для зручності відвідувачів з обмеженими можливостями вхід у приміщення облаштований кнопкою виклику спеціаліста та табличками з шрифтом Брайля.

Оновлений Охтирський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) працює з понеділка по четвер з 8:00 до 17:15 години, та у п’ятницю з 8:00 до 16:00 години, без перерв за адресою: м.Охтирка, вул. Сумська, 48. Отримати інформацію з питань пенсійного забезпечення також можна за номером 2-55-47.

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради