Новини

Народжуємо в Охтирці в комфортних умовах

Акушерсько-гінекологічне відділення розташоване на другому поверсі новобудови лікарні та складається з двох відділень: гінекологічного, розрахованого на 17 ліжок, та акушерський стаціонар.

Кожна палата обладнана всім необхідним для комфортного перебування хворого, має окремий санвузол та душову кімнату.

Акушерський стаціонар має окремий вхід, чим забезпечуються вимоги санепідемрежиму. Так як кожне відділення розташоване окремо, породіллі та немовлята відокремлені і до певного періоду не контактують навіть з медичним персоналом інших відділень лікарні.

Акушерський стаціонар працює за принципами дотримання сучасних перинатальних технологій: партнерські пологи, сумісне перебування матері та дитини, участь членів родини в догляді за дитиною, пропаганда раннього прикладання до грудей, виключно грудне вигодовування. Під час пологів роділлям рекомендується активна поведінка, вільне положення, використання фітбольних м’ячів, стільчика, партнерська підтримка родичів. Медична допомога у відділенні надається цілодобово завдяки чергування 4 лікарів акушер-гінекологів, педіатра та педіатра-неонатолога, акушерок, сестер медичних палати новонароджених, сестер медичних стаціонару, молодших медичних сестер палатних. У робочі години у відділенні працює 3 лікаря акушер-гінеколога. У вихідні на дому чергують лікарі акушер-гінекологи, які за необхідністю при виникненні ускладнень викликаються для надання медичної допомоги.

Пологова зала оснащена апаратом для проведення кардіотокографії плода (фетальний монітор), що дозволяє своєчасно діагностувати порушення серцевої діяльності плода в пологах та переглянути тактику ведення пологів.

Поряд з пологовою залою є окрема операційна, яка забезпечена сучасним обладнанням, відповідно до табеля оснащення операційного блоку для надання реанімаційної допомоги новонародженим та породіллям: стіл операційний з гідравлічним приводом, апарат наркозний штучної вентиляції легень, джерело променевого тепла для новонародженого, відсмоктувач медичний, призначений для надання невідкладної допомоги пацієнтам, монітор пацієнта для моніторингу и контролю основних фізіологічних параметрів дорослих і дітей (ЭКГ, частота дихання та пульсу, температура), кювет для новонароджених, монітор для новонароджених, який забезпечує надійний рівень безпеки та високі показники точності вимірювань основних показників малюка та інше.

Забезпечено постійне централізоване постачання кисню в акушерсько-гінекологічне відділення. Є в наявності холодильник для зберігання крові та її компонентів, в якому є постійній запас свіжозамороженої плазми всіх груп. У відділенні також працює портативний апарат для проведення УЗД та апарат УЗД експерт класу TOSHIBA Xario-100.

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради