Новини

Перевірка об'єктів благоустрою центральної частини міста

За період першої половини березня, з питань дотримання положень ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» та «Правил благоустрою території міста Охтирка» від 30.06.11 №198-МР, працівниками інспекції проведено планове обстеження прибудинкових територій багатоквартирних житлових будівель, управителем яких обрано ПП «Жилкомсервіс», розташованих по пров. Малиновому, пров. Харківському, пров. Правдинському, пров. Дніпропетровському, вул. Незалежності, вул. Широкій, вул. Ярославського, вул. Парковій, вул. Чкалова.

За результатами надано 3 попередження, вимоги яких на момент контрольної перевірки повністю виконані.

Особлива увага приділялась перевірці об’єктів благоустрою центральної частини міста, в тому числі міським паркам та скверам. Загалом здійснено 9 рейдів. До виконання надано 3 приписи: щодо розчищення від порості та сухої рослинності відведеної земельної ділянки та прилеглої території по вул. Парковій; по прибиранню від опалого листя, побутового та рослинного сміття території парку від площі Успенської до р, Охтирка, що перебуває у користуванні Релігійної Громади Успіння Божої Матері Української Православної Церкви - Київського патріархату; по вивезенню будівельного та побутового сміття з прилеглої території будинку побуту по вул. Незалежності. На момент перевірки вимоги приписів виконані.

12.03.2020 здійснено позаплановий рейд по перевірці стану об’єктів благоустрою, зокрема зелених насаджень, після негоди, що супроводжувалась шквальними поривами вітру. Виявлено звалене дерево, що повністю перекрило пішохідну зону від вул. Київської до містка через. Р. Охтирка. Вжито термінових заходів щодо ліквідації наслідків.

Продовжується контроль за виконанням вимог припису по вивезенню обрізаних гілок та рослинного сміття з прилеглої території ДНЗ «Калинка» зі сторони вул. Паркової. Станом на 13.03.2020 роботи виконані на 80%.

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради