Новини

За останні дні наше місто встановило антирекорд по новим хворим на коронавірус

За останні дні наше місто встановило антирекорд по новим хворим на коронавірус: 8 осіб за останні 2 дні. Охтирчани почали нехтувати заходами безпеки у період, коли карантин поступово послаблюється, але ж коронавірусна інфекція нікуди не зникла.

Нагадуємо про відповідальність не тільки адміністративну, але й громадянську. Беручи до уваги зазначене, у місті посилено контроль за дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України. У разі подальшого підвищення кількості нових хворих, заради здоров’я і життя охтирчан, ми будемо змушені посилити карантинні обмеження до можливого призупинення роботи закладів міста.

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій на необхідності суворого дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, особистої та колективної гігієни, а також дотримання інших вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» та рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

Закликаємо: не нехтуйте правилами! Не забувайте, що прості речі рятують життя, тож: часто мийте руки та користуйтеся антисептиком; носіть захисну маску; дотримуйтеся дистанції у 1,5 м з іншими людьми; не забувайте провітрювати та зволожувати приміщення, у якому перебуваєте!

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради