Новини

Онлайн-фотоконкурс до Дня молоді «Охтирка – місто молодих»

Фотоконкурс проводиться з 15 по 30 червня 2020 року серед молоді віком від 14 до 35 років Охтирської міської об’єднаної територіальної громади. Для участі у фотоконкурсі всім бажаючим необхідно до 23 червня 2020 року надіслати не більше 3-х фоторобіт на електронну адресу відділу молоді та спорту Охтирської міської ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., обов’язково вказавши своє ім’я та прізвище, вік та контактний телефон.

На фотографіях повинні бути зображені цікаві та привабливі місця міста, улюблені місця відпочинку молоді, пам’ятні місця тощо, на яких присутність автора є обов’язковою умовою.

Визначення переможців відбуватиметься у соціальній мережі Facebook на сторінці Охтирської міської об’єднаної територіальної громади. Після того, як фото буде опубліковане, за нього можна буде проголосувати, поставивши «лайк». Зараховуватимуться тільки ті «лайки», які відображатимуться під фото на сторінці Охтирської міської об’єднаної територіальної громади.

Подарунки отримають три учасники, які наберуть найбільшу кількість «лайків».

Чекаємо на ваші світлини та нехай щастить!

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради