Новини

У залі засідань міської ради відбулось позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

Міський голова зазначив: «До сьогоднішнього дня ситуація щодо стану захворюваності на коронавірусну інфекцію в місті залишалась стабільною тривалий час. Містяни перестали носити маски в громадських місцях, всі забули про карантинні обмеження й розслабились. Враховуючи ситуацію у наших сусідів, якщо жителі громади не почнуть дотримуватись правил і буде збільшуватись кількість хворих, ми повернемось до жорстких карантинних обмежень, чого б дуже не хотілось.»

За умови дотримання протиепідемічних вимог члени комісії дозволили:

1) діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів, у тому числі культурних заходів, за умови дотримання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 6 червня 2020 року № 35, після їх обстеження відділом культури і туризму спільно з Охтирським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та отримання позитивного висновку щодо визначення можливості функціонування закладів із дотриманням протиепідемічних заходів на період карантину;

2) діяльність закладів, що надають послуги з розміщення у готелях, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, за умови дотримання протиепідемічних вимог, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 6 червня 2020 року № 36.

Також доручено посилити роботу оперативної робочої групи з числа працівників поліції, Держпродспоживслужби та відповідальних працівників міської ради щодо контролю за дотриманням протиепідемічних вимог на території Охтирської міської об’єднаної територіальної громади.

Закликаємо: не нехтуйте правилами! Не забувайте, що прості речі рятують життя, тож: не виходьте з дому без нагальної потреби; носіть захисну маску; дотримуйтеся дистанції у 1,5 м з іншими людьми;часто мийте руки та користуйтеся антисептиком; не забувайте провітрювати та зволожувати приміщення, у якому перебуваєте!

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради