Новини

Оперативна інформація станом на 15 червня 2020 року

Станом на 15 червня +7 нових лабораторно підтверджених випадків інфікування на COVID-19 по Охтирській територіальній громаді з урахуванням Староіванівського старостинського округу: двоє жителів міста (75 років і 57 років) виявлені під час підготовки до планових госпіталізацій, 2 осіб з однієї родини (батько і дитина 7 років), інші - з числа контактних осіб хворого, виявленого напередодні. Всі знаходяться на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.

В цілому по області 225 (+12 за добу: м. Суми - 4, м. Охтирка - 7, м. Кролевець - 1) випадків захворення. За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, за весь час пандемії коронавірусу в Україні у м. Суми було зафіксовано 63 випадки захворювання, у Сумському районі – 12, м. Охтирка –12, м. Конотоп – 14, Конотопський район – 26, м. Кролевець – 24, Кролевецький район – 8, м. Шостка – 14, м. Тростянець – 13, Тростянецький район – 3, Роменський район – 2, Недригайлівський район – 1, м. Ромни – 8, Глухівський район – 2, м. Глухів – 5, Буринь – 2, Буринський район – 1, Охтирський район – 1, м. Лебедин – 1, Білопільський район – 14, Путивльський район –1.

Просимо, не нехтуйте правилами! Не забувайте, що прості речі рятують життя, тож: носіть захисну маску; дотримуйтеся дистанції у 1,5 м з іншими людьми; часто мийте руки та користуйтеся антисептиком; не забувайте провітрювати та зволожувати приміщення, у якому перебуваєте!

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради