Новини

Станом на 31 серпня нових лабораторно підтверджених випадків інфікування на COVID-19 не встановлено

Станом на 31 серпня нових лабораторно підтверджених випадків інфікування на COVID-19 по Охтирській міській об’єднаній територіальній громаді з урахуванням Староіванівського старостинського округу не встановлено. Хворі перебувають на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів.

Нагадаємо, з початку епідемії COVID-19 по Охтирській міській об’єднаній територіальній громаді з урахуванням Староіванівського старостинського округу встановлено 68 випадків (діти до 7 років – 8 чол., 10-20 років – 3 чол., 20- 30 років – 7 чол., 30-40 років – 13 чол., 40-50 років – 10 чол., 50-60 років – 12 чол., старші 60 років – 15 чол.), одужали 62 особи та 1 хворий помер.

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 14 осіб (м. Суми – 7, Сумський р–н – 1, Ромни – 1, Білопільський р–н – 1, Кролевецький р–н – 2, Роменський р–н – 1, Тростянецький р–н – 1).За весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 24 летальних випадки. Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 663 особи, з них за минулу добу – 1 (Суми)

НЕ НЕХТУЙТЕ ПРОСТИМИ ПРАВИЛАМИ! Не забувайте, що прості речі рятують життя, тож: уникайте скупчення людей; дотримуйтеся дистанції у 1,5 м з іншими людьми; часто мийте руки та користуйтеся антисептиком; не забувайте провітрювати та зволожувати приміщення, у якому перебуваєте! При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

З 1 серпня постановою Кабінету Міністрів в Україні визначено зони щодо епідемічних показників – «зелена», «жовта», «помаранчева» й «червона» зони. Передбачається, що в айбезпечнішій «зеленій» зоні будуть діяти такі правила: носіння масок у громадських місцях, проведення масових заходів за умови перебування не більш ніж 1 особи на 5 кв м площі, заповненість залів у кінотеатрах і театрах не більш ніж на 50 відсотків, перевезення пасажирів у громадському транспорті за кількістю місць для сидіння.

У «жовтій зоні», окрім обмежень, які діють у «зеленій» зоні, буде обмежене відвідування установ соціального захисту, де перебувають люди похилого віку.

У «помаранчевій», крім згаданого вище, також заборонена робота закладів розміщення (крім готелів), діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час, планова госпіталізація, дитячі табори, а масові заходи можуть проводитись із розрахунку не більш ніж 1 людини на 20 кв м площі.

У найнебезпечнішій, «червоній» зоні, крім перелічених обмежень перших трьох зон, тако заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти, ресторанів і ТРЦ.

Джерело:
Офіційний сайт Охтирської міської ради
https://okhtyrkamr.gov.ua