Новини

ФОП Майдан

2 грудня підприємці Охтирського району повернулися з Майдану з Києва. Їздили організовано 2 автобусами та 4 мікроавтобусами. Також чимало підприємців добиралася на власних автівках.

Окрім 150 з Охтирки (лідер Наталія Біленко) на протест під стінами ВРУ поїхали 42 мешканця В.Пісарківки (Ірина Бутенко), та 30 тростянчан (Наталія Сасіна). Тростянчани вперше приєдналися до акції з Тростянця (тростянчани вперше приєдналися до Акції #SAVEФОП).

Поруч з Пірятиним підприємців з Сумщини повернули на Бровари, бо в’їзд у столицю у зв’язку з погіршеними погодними умовами був закритий. Про це їх повідомили інші підприємці яких завернула поліція.

Таким чином до традиційного місця збору у Лаври підприємці не добралися.

Доїжджали з околиць Києва до станції метро «Арсенальна». Під час протесту представники Сумщини перекривали депутатам виходи з підземних переходів на вулицю Грушевського, йшли ходою до Офісу Президента і залишали там різну символіку (наприклад, руку з витягнутим середнім пальцем).

До підприємців Охтирського району виявляв бажання дістатися Микола Задорожній – нардеп 162 округу. Щонайменш двічі телефонував ватажкам ФОП Охтирського району, але не зміг подолати поліцейський кордон.

Додому з протесту повернулися не всі охтирчани - залишили 10 чол. вартувати в столиці для продовження акції протесту. Певний результат підприємцями досягнутий - з 1 січня касових апаратів не буде. Закон введуть лише через рік. Але ця половинчаста міра не влаштовує ФОП. Протест збираються продовжувати.

Андрій Міхєєв