Новини

Охтирська громада отримає підтримку Програми «U-LEAD з Європою» у формуванні спроможної освітньої мережі

Охтирська міська територіальна громада отримає підтримку Програми «U-LEAD з Європою» у формуванні спроможної освітньої мережі.

Програма «U-LEAD з Європою» відібрала на конкурсній основі понад 90 громад по всій Україні для підтримки у формуванні спроможних мереж первинної медичної допомоги та освіти.

Під час експертної підтримки відібрані громади зможуть: вивчити та використати досвід громад, що вже здійснили такі кроки, скориставшись їх уроками та слушними порадами; враховувати досвід та напрацювання колег із інших громад, що також здійснюють зміни, обмінюючись досягненнями та шляхами виходу зі складних ситуацій; отримати можливість втілити на практиці одержані знання щодо формування мереж – створивши в громаді спроможну мережу надання послуг; отримати менторську підтримку експерта.

Програма триватиме до кінця 2021 року. Усі заходи відбуватимуться онлайн і будуть безкоштовними для учасників.

Довідково. Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

За матеріалами Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою»