Погода
Ахтырский портал АХТЫРКА.com.ua

Чемпіонат України з карате JKS 201: охтирчани повернулися з нагородами

Ахтырка - Каратэ31 жовтня - 2 листопада 2014 року у місті Житомир на базі ФОК "Динамо" відбувся чемпіонат України з карате за версією JKS, у якому взяли участь понад 280 спортсменів з 12 областей країни.

Сумську область на змаганнях представляли четверо спортсменів з міста Охтирки (тренер Копил В'ячеслав), які повернулися додому з нагородами.

Бронзовими призерами у особистих видах змагань серед юнаків та дівчат 16-17 років стали Якименко Владислава (розділ «ката») та Бурніс Владислав (розділ «куміте»).

У командному виступі у розілі «ката» серед юнаків та дівчат команда Сумської області у складі Якименко Владислави, Гетьмана Максима та Задорожного Ростислава виборола друге місце.

У командному виступі у роділі «куміте» серед юнаків 16-17 років команда Сумської області (Гетьман Максим, Бурніс Владислав та Задорожний Ростислав) стали переможцями, посівши перше місце.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Охтирський портал okhtyrka.in.ua - сайт Охтирка, новини, життя, спілкування, події, охтирський міський портал.

Ласкаво просимо на охтирський портал і сайт міста Охтирка - okhtyrka.in.ua. На охтирському міському порталі представлено багато цікавої інформації про місто Охтирка, Сумська область, Україна. Наш сайт присвячений Охтирці і охтирчанам: подіям, людям, історії і життю нашого міста.

Ви знаходитесь на охтирському порталі, де знайдете безліч інформації, новин, статей про місто Охтирка.

Ахтырский портал okhtyrka.in.ua - сайт Ахтырка, новости, жизнь, общение, события, ахтырский городской портал

Добро пожаловать на ахтырский портал и сайт города Ахтырка - okhtyrka.in.ua. На ахтырском городском портале представлено много интересной информации о городе Ахтырка, Сумской области, Украина. Наш сайт посвящен Ахтырке и ахтырчанам: событиям, людям, истории и жизни нашего города.

Вы находитесь на ахтырском портале, где найдете множество информации, новостей, статей о городе Ахтырка.