Погода
Ахтырский портал АХТЫРКА.com.ua

Успішно стартували в новому спортивному сезоні охтирські любителі настільного тенісу

Збірна ветеранів міста у Котельві в спортивному залі гімназії ім. С.А. Ковпака взяла участь у традиційному відкритому турнірі Котелевського району з настільного тенісу «Різдвяні ігри», який зібрав представників Полтави, Сум, Лубен, Хоролу, Охтирки і Краснокутська.

У змаганнях за перемогу боролись 50 учасників різних вікових груп.

Наймолодшому учаснику виповнилося 9 років, а найстаршому – 65.

Напружені та безкомпромісні поєдинки за тенісними столами тривали з ранку до пізнього вечора, коли визначились переможці.

Дві нагороди в одиночному та парному розрядах здобув Анатолій Лебідь. Серед ветеранів третю сходинку посів Павло Магера. А наш найдосвідченіший гравець Олександр Гаврюков отримав диплом за волю до перемоги, майстерність і витривалість.

Господарі змагань доклали багато зусиль, щоб турнір перетворивсь у справжнє новорічне свято. Переможців і учасників щиро вітали: заступник голови райдержадміністрації О. Ю. Федюн, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді і спорту М. Каштанський, голова тенісного спортклубу «Скіфи» Т. Борковець.

Святкові музичні вітання спортсменам подарували талановиті юні співачки, учні музичної школи. Переможців турніру було відзначено подарунками, дипломами та медалями. Ще довго ми будемо згадувати теплоту і гостинність котелевців і незабутню атмосферу спортивного свята.

Зараз наші тенісисти ведуть підготовку до чергового туру відкритої першості Сум, яка відбудеться в обласному центрі.

Олександр СКИБА

Газета ЛИДЕР

Элит Экспресс: пассажирские перевозки Сумы-Варшава

Пошук

Курс валют

Курс валют в Украине

Оголошення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Охтирський портал okhtyrka.in.ua - сайт Охтирка, новини, життя, спілкування, події, охтирський міський портал.

Ласкаво просимо на охтирський портал і сайт міста Охтирка - okhtyrka.in.ua. На охтирському міському порталі представлено багато цікавої інформації про місто Охтирка, Сумська область, Україна. Наш сайт присвячений Охтирці і охтирчанам: подіям, людям, історії і життю нашого міста.

Ви знаходитесь на охтирському порталі, де знайдете безліч інформації, новин, статей про місто Охтирка.

Ахтырский портал okhtyrka.in.ua - сайт Ахтырка, новости, жизнь, общение, события, ахтырский городской портал

Добро пожаловать на ахтырский портал и сайт города Ахтырка - okhtyrka.in.ua. На ахтырском городском портале представлено много интересной информации о городе Ахтырка, Сумской области, Украина. Наш сайт посвящен Ахтырке и ахтырчанам: событиям, людям, истории и жизни нашего города.

Вы находитесь на ахтырском портале, где найдете множество информации, новостей, статей о городе Ахтырка.